Nadýchaný krém na všechno ze Zimního lesa

Lehoulinký, nadýchaný jako obláček, přesto neuvěřitelně vyživující, s božsky hebkou a krémovou konzistencí – takový je náš luxusní (nejen) zimní krém na všechno, který potěší pokožku celého těla, suché ruce, drsné lokty i citlivou pleť obličeje.

nadýchaný

Krém na všechno a pro všechny

Přestože je krém hutný a opravdu bohatý, překvapivě rychle se vstřebává. Takže pokud vás nebaví pocit ulepených rukou nebo mastná obrazovka na telefonu a všem ostatním, čeho se vaše nakrémovaná pleť dotkne, bude tenhle zázrak přímo pro vás. Jemná vůně tea tree si podmaní příslušníky obou pohlaví a pro jeho univerzální použití a rychlou dávku jemnosti a hydratace se hodí i pro nadšené cestovatele nebo osoby věčně nestíhající a pospíchající.

Celý příspěvek

Kofeinové sérum proti otokům a kruhům pod očima

Trápí vás nepěkné pytle nebo tmavé kruhy pod očima? Zkuste jednoduché, ale nesmírně účinné kofeinové sérum, co umí z tváře vyzmizíkovat všechnu únavu, stres a spěch. Hotové je cobydup, není na něj potřeba žádných speciálních ingrediencí a parádní je i jako dárek… třeba k blížícím se Vánocům.

kofein

Třikrát sláva kávě

Tmavé kruhy, oteklé a zarudlé oči, únava, zašedlá barva pleti… když jdeme spát později, než se našemu tělu líbí, dá nám to často velmi výrazně najevo. Univerzální řešení? KAFE! A to vnitřně i zevně. Čerstvá voňavá káva se vypořádá s únavou a kofeinové sérum zase zatočí s otoky kolem očí. A když se používá pravidelně, poradí si dokonce i s tmavými kruhy pod očima!

Celý příspěvek

Podzimní šumivé bomby do koupele s hřejivým kořením

Podzimní šumivé bomby do koupele s hřejivým kořením

Oslavte podzim šumivými bombami do koupele, které voní po dýňovém koláči. Zatímco se prohřejete v horké vodě, mysl uklidní konejšivé podzimní vůně a pokožku vyživí pečující složky, ze kterých jsme šumivky vyrobili. Zkrátka značka ideál pro podzimní sychravé počasí!

š

Chvála podzimu… a koupelovým bombám!

Celý příspěvek

Hřejivá mast na namožené svaly a bolavé klouby

Hřejivá mast na namožené svaly a bolavé klouby

Bolí vás klouby nebo vás zlobí namožené svalstvo? Jednoduchá domácí hřejivá mast s kajenským pepřem, zázvorem, kurkumou a esenciálními oleji vám přinese úlevu na-to-šup. Na její výrobu nejsou třeba žádné speciální pomůcky nebo ingredience a zvládnou ji i úplní začátečníci.

hřejivá   

Celý příspěvek

Domácí pasta na zuby… pro psy!

Domácí pasta na zuby… pro psy!

Recept na jednoduchou zubní pastu pro domácí mazlíčky, po které se pejskové budou oblizovat až za ušima! Vyrobeno za pár minut z přírodních, levných a dostupných ingrediencí.

pasta na psí chlupy

Psí zubní pasta?

Ano, vidíte dobře! Péče o zuby a ústní dutinu vašeho psího parťáka je stejně důležitá jako péče o jeho srst, drápky nebo uši. Pejskové jsou velice náchylní k tvorbě a usazování zubního plaku a následné tvorbě zubního kamene. Ten může časem způsobit obtíže a vést k celkové nepohodě psa nebo dokonce k tomu, že pejsek kvůli nepříjemným pocitům nebo bolesti úplně přestane jíst. A to nechceme!

Celý příspěvek