Bojovník proti stárnutí


Bojovník proti stárnutí

Máte suché ruce, dehydratovanou pleť, drsnou kůži, řídké řasy, nekvalitní vlasy? Na tyto neduhy je výborný kolagen.

Na kůži vytváří hydrofilní film, zlepšuje hydrataci a zabraňuje dehydrataci, poskytuje jemnost, vláčnost a pružnost pokožky. Je vhodný na suchou a dehydratovanou pleť, na drsnou kůži a zralou pleť. Na zahuštění řas a na vlasy.

Co tedy vyzkoušet krém s kolagenem na tyto neduhy?

Budeme potřebovat:

Opunciový olej 7,6g  a Emulgační vosk č. 3 3,1g
Růžová voda 33,7g
Kyselina hyluronová 0,1g
Rostlinný kolagen 0,2g
Relax rides 1g
Esenciální olejíček dle požadované vůně 0,6 – 1g
Cosgard konzervant 0,3g
———————————-
Postup:

V misce č.1 smíchejte opunciový olej a emulgační vosk č.3
Do další misky (č.2) odvažte požadované množství růžové vody.

Zahřejte misku 1 na 70°C a misku č.2 také na 70°C. Jakmile obě misky dosáhnou stejné teploty, pomalu a za stálého míchání nalijte misku s vodou (č.2) do misky s olejem (č.1). Důkladně míchejte cca 3 minuty. Směs bude krásně homogenizovat. Po třech minutách dejte misku do vodní lázně, urychlíte si tím chlazení a míchejte cca další tři minuty.
Nakonec přidejte všechny ostatní složky, pěkně jednu po druhé a vždy důkladně promíchejte.

Vložte do vhodné skleněné nádobky.

A čím vám uděláme radost v únoru? Každý, kdo zadá v měsíci únoru kód: opuncie a jeho objednávka bude vyšší jak 500 korun, dostane 30ml opunciového oleje zdarma.

Opunciový olej je malým zázrakem v kosmetice. Pomáhá k hydrataci buněk, podporuje zdravou tvorbu kolagenu a snižuje výskyt některých problémů, jako jsou jemné linky, vrásky, tmavé kruhy. A určitě stojí za vyzkoušení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog a jeho autorem je Ekokoza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Bojovník proti stárnutí

  1. Dobrý večer- Jste super – zrovna hledám něco na vysušené ruce – i paty na nohách- a vy tu máte takovou nabídku. U vás už jsem byla osobně ,viděla krásné kozy a vůbec krajinu je to určitě víc jak 5 let – a nakupuji u vás každý rok a také doporučuji např kokosový olej se kterým jsem spokojená – moc ráda na něm smažím.Děkuji ,že jste Ludmila

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *