Nový kód na duben a boj s obtížným hmyzem

Sluníčko, rozkvétající kytičky, kuňkání žabek, zpívání ptáčků a nepříjemný bzukot komárů, který je předzvěstí nepříjemného štípnutí.

A tak abychom byli u večerního grilování trochu ochráněni, najdete níže zajímavý recept.

Sprej proti hmyzu

Nachystejte si 100 ml lahvičku s rozprašovačem nebo můžete použít skleněnou lahvičku, dále budete potřebovat metličku, špachtličku, váhu a trychtýřek na přelévání.

Z materiálu bude potřebovat:

A postup je velice jednoduchý. Do misky si nachystejte sulfátový ricinový olej a přidávejte postupně EO geranium, EO levandule, EO cedr. Důkladně promíchejte a vmíchejte esenciální oleje do ricinového oleje. Po promíchání přidejte květovou vodu a konzervant Cosgard. Opět důkladně promíchejte a nalijte do nádobky s rozprašovačem.

Dalším pomocníkem nám bude utišující roll onek na nepříjemná bodnutí.

Sérum po bodnutí

Nachystejte si 10 ml roll-on, dále budete potřebovat metličku, špachtličku, váhu a trychtýřek na přelévání.

Z materiálu bude potřebovat:

A postup je velice jednoduchý. Do misky si nachystejte brusinkový olej a přidávejte olej měsíčkový, po promíchání postupně přidejte EO levandule a EO eucalyptus.  Po promíchání přidejte vitamín E. Opět důkladně promíchejte a nalijte do rollonku.

Aplikujte po bodnutí na postižené místo.

A ještě to nejdůležitější – ke každé objednávce uskutečněné v měsíci dubnu a v minimální hodnotě 500 korun – zadáte-li kód vitamín – dostanete 5g vitamínu E zdarma.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog a jeho autorem je Ekokoza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *