Představuje se vám….Bambucké máslo

Představuje se vám….Bambucké máslo

Bambucké máslo jméno mé. Jsem rozený cestovatel. Ačkoli mým domovem je Afrika lidé mě mají tak v oblibě, že za nimi procestuji svět. S lidmi si zpravidla vždy dobře rozumím. Jsem kožním lékařem a specializuji se tedy na nemoci kůže. Léčím suchou pokožku, ekzémy i sluneční spáleniny. Možná působím příliš křehce přesto mám dost síly. Mráz a chlad mě dobře znají a nepouštějí se se mnou do křížku, protože vědí že se mnou nemají šanci. Když se mnou lidé namaží v chladných měsících, dobře to pocítí, jak jim skvěle chráním pokožku před zimou.

 

V každé domácnosti se cítím dobře, nejsem žádná dámička abych si diktovalo manýry. Nemusím spát v ledničce nebo v chladné místnosti, mně je to jedno. Jen tak mě něco nerozhodí ale přesto když ucítím teplo roztaji až jsem z toho tak nějak „naměkko“.

Nedělám rozdíly, jestli muž, žena nebo dítě nepotrpím si na nějaké specializace jako to mívají lidští lékaři ve zvyku. Já pomáhám všem a jsem první volbou, když lidé přecházejí na přírodní kosmetiku.

Výsledek obrázku pro shea butter

Lidé mě opravdu milují a já se tomu nebráním. Zvou mě nejen k přípravě kosmetiky ale i k výrobě čokoládových pochoutek.

Příslušnice ženského pohlaví mají nutkání družit mě s esenciálními oleji. Co na to říkám já? No, pravdu říci nebráním se, někdy není špatné pracovat v páru nebo ve skupině. Člověk přece nemusí být na všechno sám, a i mezi esenciálními oleji je plno opravdových odborníků na plísně nohou, štípance od hmyzu a jiné věci na které já nestačím.

O své klienty se opravdu zajímám a někteří potřebují moji péči intenzivně a já pak volám na pomoc bavlněné rukavice nebo ponožky, abych mohlo být v kontaktu s klientem celou noc.

Jsem rádo že jsem se vám mohlo představit a viděli jste mě i v jiném světle. Jsem si vědomo toho že můj vzhled je velmi nenápadný, a to mě možná činní neatraktivním ale tím já si nelámu hlavu. Tisíce mých spokojených klientů ví že se na mě mohou spolehnout.

Výsledek obrázku pro shea butter

Pro Ekokozu připravila Jana Burešová

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog a jeho autorem je Ekokoza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Představuje se vám….Bambucké máslo

  1. To je krásný! Už spí u mě doma (zatím v ledničce) a nemůže se dočkat až skočí do nějakého přípravku:-)))))
    Tami

  2. Pribeh je krasne sepsan a vse co clovek potrebuje vedet, se v nem dozvi. Bambucke maslo od Ekokozy pouzivam k priprave masti uz cela leta a jsem nadmiru spokojen. DIKY.
    Tudor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *