Regenerační tělové verbenové mléko s AHA kyselinami a kód na březen

Toto verbenové mléko patří mezi mé oblíbence. Jeho výroba je, jak jinak, vcelku jednoduchá. Díky použitému panenskému kokosovému tuku, má velice příjemnou, jemnou kokosovou vůni.

Tedy co budeme potřebovat?

Nejdříve si odvažte 30g kokosového tuku a do stejné misky přidejte 9g emulgačního vosku. Do druhé misky odvažte destilovanou vodu a přidejte verbenovou vodu. Obě misky zahřejte ve vodní lázni na teplotu 70°C.

video2

Poté pomalu lijte obsah misky obsahující verbenovou a destilovanu vodu do misky obsahující kokosový tuk a důkladně míchejte. Míchejte intenzivně po dobu tří minut. Poté dejte emulzi do studené vodní lázně a pokračujte v míchání další minutu.

video

Teď přijde okamžik pro přidání ostatních složek, tedy přidejte požadované množství AHA kyselin, inulinu a cosgardu a důkladně promíchejte, cca další minutu.

A máme hotovo:-) A každý, kdo si ke své objednávce nad 500 korun v měsíci březnu 2016 připíše kód: AHA  dostane 10ml AHA ovocných kyselin zdarma.

FOTO5374

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog a jeho autorem je Ekokoza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *