Rozjasňující roll-on na oční okolí – aloe vera sérum s kofeinem a kyselinou hyaluronovou

Osvěžující, hydratační, otoky-zmizíkující obličejové a oční sérum s aloe vera v roll-on lahvičce, díky které si můžete několikrát denně užít perfektní masáž očního okolí a celé tváře. Je bezvadné a viditelně funguje!  

Obrázek1

Nápad na oční a obličejový roll-on, co vyzmizíkuje známky únavy, ochladí i osvěží tvář a po ránu probudí a večer uvolní, přišel ve dnech následujících změnu času, kdy jsme všichni vždy tak nějak rozlámaní a celí pomačkaní a nevyspalí. Vyšlo částečně pleťové sérum, částečné oční gel, částečně pomůcka pro masáž obličeje. Dohromady vyšel báječný nástroj, pro hydrataci, zjemnění a uklidnění a vyhlazení pleti, který z obličeje pomůže odstranit známky únavy.

Obrázek2

Sérum je nesmírně lehoulinké, chladivé, nelepí, nezatěžuje a okamžitě se vstřebává, takže bude příjemné i v letních dnech (doporučujeme lahvičku nechávat v lednici, mmm…), kdy klasické krémy a olejová séra umí být jaksi protivně lepivá.

Směs tvoří ty nejlepší zvláčňující a zvlhčující suroviny: protizánětlivý aloe vera gel, hydrolát z aloe vera a hojivý panthenol (vitamin B5). K nim do party přijde ještě hedvábná a vrásky zjemňující kyselina hyaluronová a neporazitelně hydratující sodium laktát. Všechny ingredience potěší suchou, zrající, podrážděnou a extrémně citlivou pleť. O projasnění a vyzmizíkování otoků se postará kofein, který zároveň podporuje pevnost a elasticitu, což jistě vichni oceníme nejen v oblasti kolem očí 🙂

Osvěžení zajistí aloe vera gel a hydrolát a zároveň kovová kulička roll-onu, která delikátně klouže po pleti a, obzvlášť pokud si budete produkt šoupat do lednice, dlouhou dobu udrží extrémně příjemnou chladivost.

Krásně vypadají roll-ony s bambusovým víčkem nebo klasické modré roll-on lahvičky. Sérum bude bezvadně fungovat i v jiné lahvičce, ale kovový roll-on mu dodá opravdu velkou moc.

Tak už pojďme na to!

Obrázek3

Rozjasňující roll-on sérum na oční okolí

Co je na to potřeba?

na naplnění tří 10ml roll-on lahviček

–          14 gramů aloe vera hydrolátu

–          6,5 gramu aloe vera gelu

–          5 gramů 1% roztoku kyseliny hyaluronové*

–          1 gram sodium laktátu

–          0,5 gramu panthenolu

–          0,1 gramu kofeinu

–          0,2 gramu konzervantu Leucidal

Obrázek4

Jak na to?

*Nejprve si připravte roztok kyseliny hyaluronové. Doporučujeme si vyrobit roztok „do zásoby“ dle tohoto návodu: Hyaluronové sérum – Ekokoza.cz. Toto sérum lze skladovat několik měsíců v lednici a užívat do dalších receptur nebo samostatně.

Obrázek5

Do malé nádoby odvažte všechny suroviny, dobře promíchejte a vyčkejte, než se vše smísí. Pokud byste měli obtíže s rozpouštěním kofeinu, směs zahřejte ve vodní lázni. Poté pomocí malého trychtýře přelijte do připravených roll-onů. Před použitím protřepejte.

Obrázek6

A je to!

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog a jeho autorem je Ekokoza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *