Srovnání jednotlivých kokosových tuků a bambuckých másel

V eshopu vám nabízíme více druhů kokosového tuku a bambuckého másla a aby jste si dokázali udělat obrázek a lépe jednotlivé druhy porovnat, připravili jsme pro vás srovnávací tabulku.

Srovnání kokosového tuku z naší nabídky
Kokosový tuk/olej žádná žádná Jedná se o základní rafinovaný tuk vhodný na smažení a pečení nebo do výroby mýdel.
BIO kokosový tuk/olej žádná žádná Tuk je zbavený kokosové vůně a je lisovaný za studena. Pochází z ekologického zemědělství a při jeho výrobě a při pěstování kosových ořechů jsou dodržovány BIO podmínky. Hodí se do studené kuchyně i pro výrobu domácí kosmetiky. Krásně se roztírá, je výborný na masáže.
BIO kokosvý tuk/olej panenský ♦♦♦ ♦♦♦ Tento tuk je lisovaný za studena z prvního lisu a není dále upravován, zachovává si tedy jak typickou kokosovou vůni, tak chuť. Výborný do studené kuchyně nebo na masáže.
BIO kokosvý tuk/olej RAW panenský ♦♦♦♦ ♦♦♦ Jedná se o stejný kokosový tuk jako o řádek výše, jen s tím rozdílem, že je o krapet více aromatický a splňuje parametry RAW potravin
Srovnání bambuckého másla z naší nabídky
Bambucké máslo rafinované bílá Základní máslo, vhodné do mýdel nebo na namazázání na pokožku.
Bambucké máslo nerafinované bílá, místy lehounce žlutavá ♦♦ Zajímavá varianta hlavně vzhledem k ceně. Pokud chcete lisované za studena a nejste bambucký fajnšmekr, je ideální pro vás. Nedosahuje takových kvalit jako další máslo v tabulce, ale je lisované za studena a tak si zachovává účinné látky.
Bambucké máslo BIO nerafinované bílá až slonová kost ♦♦♦ Tady přecházíme na jiný level. Vůně i barva je o stupeň lepší než u předchozího másla. Máslo voní krásně po bambuckém másle, nicméně vůně není nijak rušivá, naopak velice příjemná. Máslo je jemné.
Bambucké máslo BIO ultra nerafinované žluté ♦♦♦♦ Máslo má výraznou vůni po bambuckém másle a je nejvíce žluté z námi nabízených (krom nilotici), Stejně tak je nejvíce „krupičkové“, ale stejně jako ostatní másla se krásně maže na pokožku. Možná silná vůně může být pro někoho rušivá.
Bambucké máslo BIO NILOTICA žluté ♦♦♦♦ Nilotica se nedá porovnávat s ostatními, protože se jedná o jiný druh másla. Ale pro úplnost jsme ji sem přidali. Je krémová a moc příjemná.
Příspěvek byl publikován v rubrice Blog a jeho autorem je Ekokoza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *