Valentýnské afrodisiakální masážní svíčky

Vzývejte stokrát všechny bohy světa a možná se nic nestane. (A možná se stane něco blbýho.)
Vzývejte párkrát mě a já vám splním, co v komentářích vidím. A za tohle vzývání děkuju Zlobivýmu Motýlkovi, protože tohle DIY mě fakt hodně nadchlo!
S Ekokozou vám tento měsíc přinášíme samozřejmě něco zamilovaného – a sice masážní svíčky. I když, můžeme něčemu doslova zavánějícímu erotikou říkat tak romanticky? No, nechám na vás.

Hotové je máte do hodinky a recept je jednoduchý jak facka – pro mě bylo tradičně nejsložitější škrtnout zápalkou, jelikož jsem padavka a mám z ohýnků strach.
A aby byla pro vás výroba ještě příjemnější (ona příjemná bude, fakt – ta vůně stojí za to!), dostanete k objednávce nad 500 kč v únoru 3 metry knotu a 10 plíšků speciálně vyrobených proto, aby držel, kde má! Tuhle sadičku užijete, ať už vás lákají svíčky z dnešního návodu, nebo nadšeně motáte pláty včelího vosku.
Budete potřebovat:
  • sójový vosk – koupíte zde
  • bambucké máslo – koupíte zde
  • kokosový olej (chybí na fotce, jelikož jsem nemehlo) – koupíte zde
  • mandlový olej – koupíte zde
  • EO ylang-ylang, patchouli, vanilka – koupíte zde
  • knot – koupíte zde (doporučuji č. 2), případně dostanete při použití kódu „knot“ k objednávce nad 500 kč
  • plíšky na držení knotu – koupíte zde, případně dostanete při použití kódu „knot“ k objednávce nad 500 kč
  • nádobky na svíčky – já pořizovala v Nanu Nana

 

Postup:
Nejprve je potřeba připravit knot. Ve vodní lázni rozehřejte trochu sójového vosku, nechte rozpustit a nastříhané kousky knotu v něm pořádně vyválejte. Vyjměte pinzetou a nechte vosk ve vláknech zatuhnout na rovném povrchu (ideální bude pečící papír, já pro jistotu voskovala na nějaké random smlouvě, takže mám ultraořízlou fotku schnoucích knotů). 
Po zatuhnutí přijdou na řadu plíšky; dírkou protáhněte celý knot, a až bude jeden konec uvězněn, kápněte trochu rozehřátého vosku na dno nádobky a plíšek na vosk přiložte; schne setsakramentsky rychle. Pokud máte nádobku vyšší a knot delší, zafixujte jej třeba dvěma špejlemi.
A jdeme opět na lázeň, tentokrát už s hmotou na svíčku. Rozpouštět budeme tentokrát vosk, bambucké máslo, kokosový olej a mandlový olej v poměru 4:2:1:1. Bohužel jsem samou radostí z míchání zapomněla fotit přidávání jednotlivých složek, tak tady máte aspoň fotku Bruce, jak žere hrušku. Fair enough.
Do rozpuštěné směsi přidejte esenciální oleje. Vybrané EO mají údajně afrodisiakální účinky a když nic jiného, jejich kombinace je fantastická. Nejvíce jsem použila ylang-ylang a vanilky, patchouli je jen jemně doplnilo, a vůně je fakt… valentýnská. Mňam. 
Pokud máte chuť se vyřádit, přidat můžete barvivo (růžová, cooo, cooo?), případně třpytivou micu, zatavit pididáreček… fantazii se meze nekladou.
Nakonec jen stačí přelít do kalíšků s připravenými knoty a nechat zatuhnout!
Teda, říkala jsem nakonec? Tohle je samozřejmě jen začátek! Škrtněte sirkou a užijte si romantiku okořeněnou svíčkami, ze kterých nechejte na kůži směs kápnout – nepálí, jen jemně hřeje (nutné je použít opravdu sójový vosk, který má nižší teplotu tání – s včelím by to až taková prda nebyla, respektive byla – prda končící lehkou popáleninou), a po vmasírování bude kůže dokonale jemná a vyživená díky máslu a olejům. 
A pokud jste aktuálně forever alone, tak si svíčku prostě zapalte jen tak – ta vůně a fakt, že nedýcháte žádné umělotiny, za to stojí.
Příspěvek byl publikován v rubrice Blog a jeho autorem je Ekokoza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *