Velká vánoční soutěž

 

     Krásnou adventní neděli všem! Určo to u vás už voní minimálně perníčkama, na věnci hoří dvě svíčky, posloucháte Christmas FM nebo jinou vánoční báječňárnu – no, tak si tu vánoční atmosféru završíme pořádnou soutěží, co vy na to?
    Uteklo to jako voda, a na blogu budeme vánočně soutěžit již podruhé. Změnou bude oproti loňsku způsob výběru výherkyně – pana randoma necháme spát a vás tvořit! Pojďme si ale nejdříve představit ceny, abych vás pořádně navnadila:)
    1. cena

    2. cena

 

    3. cena

 

    Oslovily vás výhry? Bohužel je ještě nemám nafocené, jelikož kvůli časovému presu jsem nestihla vše namíchat, ale osobně mám ze složení balíčků opravdovou radost:) Pro to, aby jedna z nich skončila u vás, musíte udělat následující:
  1. do 17.12.2014 mi zašlete na mail kissabeeblog@gmail.com fotografii vašeho kosmetického DIY – ať už půjde o čerstvou masku, zajímavě smíchanou sůl do koupele, krém, balzám, fantazii se meze nekladou; do předmětu mailu uveďte heslo „Soutěž“. Poprosím vás pouze o jednu fotografii, můžete ji ale pojmout formou koláže – ať už jednoho různě nafoceného výrobku, nebo více DIY najednou.
  1. držte si palce a 26.12. se mrkněte, zda výhra nepatří vám!

 

    18.12. nahraji všechny fotografie na Facebookovou stránku Kiss a Bee, kde budou moci všichni čtenáři lajkovat fotky, které je zaujmou. Pěkné aranžmá fotky, zajímavě udělaná etiketa nebo zvláštní balení bude tedy rozhodně výhodou! S majitelkou eshopu Ekokoza se poté dohodneme, které výtvory nás nejvíce zaujaly – k lajkům budeme přihlížet, nicméně nejsem příznivkyní čistě lajkovacích soutěží (osobně se řadím k lidem, kteří to považují za nefér, navíc ne každý Facebook má), takže nějakou váhu budou mít i naše osobní názory.
    Výherkyně budou vyhlášeny na blogu na anglický boxing day, čili 26. prosince. Ať vám udělá jeden dáreček radost ještě dodatečně po Štědrém dnu:)
Další info o soutěži najdete tu
http://kissabee.blogspot.cz/2014/12/obri-vanocni-soutez.html
 
Příspěvek byl publikován v rubrice Blog a jeho autorem je Ekokoza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *