Jak si vyrobit vlastní parfém aneb návod na výrobu té nejúžasnější domácí voňavky

Přidali jsme pro vás novinku základ pro výrobu parfémů.

Tento základ je ideální pro aromaterapetuické přípravky. Podporuje pronikání esenciálních olejů a zlepšuje biologickou dostupnost. Základ pro výrobu parfémů se skládá z 97,2% přírodních složek, z toho 92% pochází z ekologického zemědělství. Základ pro výrobu parfémů ani jeho složky nebyly testovánány na zvířatech a NEOBSAHUJE ftaláty ani glykol.

Co je denaturace?

Denaturace je přidání další látky do alkoholu, aby se nedal použít pro lidskou spotřeby. Běžně se používají glykoly, ty jsou ale známé pro svůj silný dráždivý potenciál a jiné nežádoucí účinky. V našem základu je však bitrex.

BITREX: Jedná se o nejvíce hořkou látku ze všech látek. Je inertní a bez zápachu, používá se v malém množství a dodává natolik nepříjmemnou chut, že je produkt nepoživatelný. Bitrex je natolik nepříjemný, že zabrání náhodnému požití. Bitrex je schválen Ecocertem pro bio výrobky..

Jak si tedy vyrobit vlastní parfém za pár minut?

Návod na výrobu domácího parfému

Smíchejte 40ml našeho základu pro výrobu parfémů a 10 ml libovolné vůně (esenciální olej, silice, kompozice) a máte báječný domácí parféms vůní přesně podle vašich představ.

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog a jeho autorem je Ekokoza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Jak si vyrobit vlastní parfém aneb návod na výrobu té nejúžasnější domácí voňavky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *